Мене звати Анатолій Маліновський

і ось коротка історія про мене

Кожне велике досягнення в житті починається з першого кроку.
Кожен робить його в різному віці, проте ніколи не пізно розпочати займатись улюбленою справою!
Зробіть цей крок сьогодні!

Дата початку блогу:
3 квітня 2018 року у свої 25 років, я розпочав цей блог про бізнес, маркетинг та продажі.
Чому розпочав блог?

З кожним роком до нас приходить досвід та мудрість. Я часто чую від старших людей: молодець, ти такий молодий і вже на такому рівні, так тримати і т.п… Проте, оглядаючись назад, я розумію, що міг би краще себе реалізувати і це не дає мені спокою.
В процесі проб себе в різних сферах бізнесу, я побачив, що дуже багато підприємців мають неправильний підхід до бізнесу: не ведуть статистику та аналітику, не знають яка справжня ситуація в їхньому бізнесі, чекають поки клієнти самі прийдуть, надіються на сарафанне радіо і т.п.
Тому я і розпочав цей блог, щоб допомогти зрозуміти, як можна розвивати та вдосконалювати свій бізнес за допомогою різних інструментів.

Коли розпочав перший бізнес
Я розпочав підприємницьку діяльність в досить пізньому, як я вважаю віці, в 19 років. За цей час я пробував себе у різних напрямках.
В яких напрямках працював та працюю?

Я маю досвід в різних напрямках діяльності, адже багато бізнесів бачив з середини! Вів та веду бізнеси в таких напрямках:

  • велкопрокат;
  • санки на прокат;
  • оптовий та роздрібний продаж символіки України;
  • оптовий продаж тюльпанів до 8 березня;
  • оптовий та роздрібний продаж жорстких дисків та комплектуючих до компютерів;
  • власний хостел у центрі Львова – Lviv Lucky Hostel;
  • працевлаштування людей з України, Молодови та Білорусі в Польщі;
  • агенство візової підтримки у Львові;
  • інтернет-магазин супер-їжі для супер людей “Ляґуміни
  • Malinovskyi Marketig Company (читати детальніше);

Деякі напрямки були більш успішними, а деякі менш. Але загалом кожен напрямок з яким я мав справу щось мене навчив. Та я завжди відчував, що я можу набагато більше!

Які висновки зробив для себе?

Цікаво, що в мене завжди був потяг до різних напрямків бізнесу. І отримавши досвід в багатьох з них, скажу, що всі бізнеси дуже подібні! У всіх виникають стандартні питання та проблеми типу: нехватка клієнтів, потреба у збільшенні середнього чеку, проблема знайти та налагодити роботу персоналу та маса інших.

Найбільше мені подобається напрямок продажу та маркетингу. Я з впевненістю можу сказати, що я маю великий досвід в цих напрямках.

В моїй голові давно крутилась ідея створення корисного блогу для бізнесменів-початківців, для людей, які хочуть почати власну справу та не знають з чого почати, для людей, які думають, що для старту власної справи потрібні багаті батьки та круті зв’язки, для бізнесменів, які хочуть збільшити продажі, підняти середній чек та число постійних клієнтів, для ветеранів бізнесу, які хочуть перенести свій бізнес в інтернет та для всіх, хто хоче розвиватись, хто прагне реалізувати себе.

Тому запрошую до мого блогу. Він дуже цінний для мене, тому викладусь на повну, щоб дати вам цікаву та корисну інформацію.

Безкоштовна Консультація від Анатолія!

Ми дотримуємся конфіденційності. Ваші дані не будуть передані третім особам

Анатолій Маліновський

Founder of
Malinovskyi Marketing Company 

м. Львів, вул. В. Великого, 50
+38 (096) 785 98 69
info@malinovskyi.com