КУРСИ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

Із подальшим БЕЗКОШТОВНИМ працевлаштуванням у Європі

Встигніть записатись! лише 12 місць

Зарплати зварювальників

Досить працювати за копійки!!!

Натискайте на кнопку та залишайте заявку на курси зварювальників

Досить працювати за копійки!!!

Натискайте на кнопку та залишайте заявку на курси зварювальників

Працевлаштування

Після завершення навчання, Ви отримаєте абсолютно БЕЗКОШТОВНІ вакансії для працевлаштування, на яких уже працюють наші випускники

Про що ви мрієте?
Заради чого ви працюєте?

Купити автомобіль

Купити житло

Подорожувати світом

Гідне навчання дітей

Ремонт у квартирі

Власна дача

Подарунки сім'ї

Безбідна пенсія

Із зарплатою зварювальника, усе це стане можливим

Ми не жартуємо!

Прошу Вас звернути увагу!

Ми не жартуємо коли говоримо, що у нас лише 12 місць, це не маркетинговий трюк чи фішка, яка покликана Вас заманити. Кожного місяця у нас історії, пов’язані із тим, що хтось думав, думав і як результат, коли надумав, то вільних місць не залишилось.

Не думайте довго, запишіться!

Коротко про нас

Ми офіційні представники Пшеворської школи заводови, яка працює під патронатом Інституту зварювання в Глівіцах (Pierwsza w Polsce SZKOLA ZAWODOWA dzialajaca pod patronatem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach i WSSG w Przeworsku)

Тетяна Петрівна
У 1996 році, одна із перших, хто допомагав українцям виїхати за кордон. При цьому 7 років пропрацювала у Євросоюзі, тому не з чужих історій знає, як усе насправді.

Даніел Теодорович
Працював зварювальником в Англії.
Багато років готує зварювальників для отримання Євросертифікатів.
Спеціально надісланий викладач від наших польських партнерів, для роботи в Україні.

Наша мета – Ваше працевлаштування.

Для її забезпечення ми орієнтуємось на ЯКІСТЬ наданих нами послуг, а саме:

Для викладання ми наймаємо професіоналів із багаторічним досвідом зварювання, закоханих у свою роботу, щоб вони весь свій професіоналізм вкладали у результативність процесу навчання.

Перевіряємо тих роботодавців, які бажають прийняти до себе на роботу наших учнів, а не відправляємо їх на місце роботи, яке знайшли через десяті руки у групах Facebook.

Створюємо спільноту зварювальників, які бажають розвивати свої вміння і навички для отримання кращих і більш оплачуваних вакансій на роботу.

Спільними зусиллями, будуємо бренд, який створить в очах роботодавця, такий портрет нашого учня, що роботодавці в ПЕРШУ чергу, найматимуть НАШИХ випускників.

Наша мета спонукає нас не стояти на місці, а увесь час покращувати нашу послугу, яка задовольнить потреби:
– Учнів, у високооплачуваній роботі;
– Роботодавців, у висококласних спеціалістах.

Як проходить навчання

Для навчання ми використовуємо програму розроблену нашими польськими партнерами Pierwsza w Polsce SZKOLA ZAWODOWA dzialajaca pod patronatem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach i WSSG w Przeworsku по якій вони готують спеціалістів для своїх замовників

Перше заняття

Ознайомлення із технікою безпеки праці. Базова інформація, про типи швів і методи зварювання. І одразу ж переходимо до самого цікавого – Практики

Серія практичних занять. 


Ви будете пізнавати роботу зварювальника у всій її красі. Повірте, зварювання, це цікавий і надзвичайно захопливий процес. У нас не було жодного учня, якому б цей процес не приносив задоволення

Поїздка в Польщу на сертифікацію.


В назначений день, Ви разом із викладачем виїжджаєте в Польщу до наших партнерів, для проходження екзамену на отримання Євросертифікату і книжечки зварювальника. Із подальшим поверненням до Львова

Євросертифікація

Після здачі екзамену, через три тижні ми привеземо до Львова, Євросертифікати і книжечки зварювальників, які дають можливість для офіційного працевлаштування зварювальниками на території усього Євросоюзу.

Бажаєте навчитись зварювати і працевлаштуватись у Європі?

Залиште нам свої контактні дані і ми Вам в цьому допоможемо

Бажаєте навчитись зварювати і працевлаштуватись у Європі?

Залиште нам свої контактні дані і ми Вам в цьому допоможемо

Усі наші учні здали екзамен і отримали
Євросертифікат і книжечку зварювальника.

Оберіть варіант який підходить саме Вам!

Чому така ціна?

Лише практика
У нас немає нудного зазубрювання чи протирання штанів на кріселку, лише Практика!


А могли б розтягнути його на півтора місяці, розказати Вам як це важко і довго, і що потрібно буде багато записувати, теоретизувати, прочитати книжки і наполягати на тому, що у зварюванні головне теорія а не практика.
Розхідні матеріали


Ми не виділяємо певної кількості металу, газу, дроту чи електрики на Ваше навчання.


Xоча могли б зробити курс який складався б на 80% із води, а 20% із закріплення матеріалу на реальних прикладах.

Хороша матеріальна база
Для навчання ми використовуємо зварювальні апарати від компанії Lincoln Electric, світового лідера із більш ніж 100 річною історією.


Xоча могли б вчити і на дешевих апаратах, не призначених для професійної роботи.
Професійний викладач
Висококваліфікований викладач із реальним досвідом роботи в Англії і багаторічним досвідом викладання і підготовки до Євросертифікації.


A могли б взяти вчорашнього випускника ПТУ.
Безкоштовне працевлаштування
Ми не беремо грошей за вакансії або документи, наша ціль – Ваше працевлаштування. Для цього ми шукаємо зацікавлених Європейських партнерів, які будуть надавати достойні умови і гідну оплату праці, для наших випускників. І повірте мені на слово, це не так легко, як здається!


A могли б, дерти як і усі, за документи, працевлаштування і т.д. і відправляти на вакансії знайдені у Фейсбуці.
Обмежена кількість учнів на потоці

Наша ціль – Ваше працевлаштування. Ви і не уявляєте, як важко відмовитись від бажання набирати групи по 20-30 людей і рахувати прибутки. Але наша ціль, накладає на нас певний рівень відповідальності і вимог, яким ми мусимо слідувати. І якщо ми можемо професійно навчити лише 12 людей за місяць, то ми не будемо набирати більше, бо на першому місці у нас ЯКІСТЬ, а не бабло!


Xоча ми чудово знаємо як розказати, щоб усі повірили, що один викладач може навчити 20 або і більше людей.
Євросертифікація

Задоволення не із дешевих. АЛЕ, отримавши Євросертифікат і книжечку зварювальника, перед Вами відкривається можливість працевлаштування по усій Європі. А це Німеччина, Нідерланди, Швейцарія, країни, зарплата в яких Вас приємно здивує.


А молги б просто видавати папірці від нашої компанії, написати СЕРТИФІКАТ, навіть не полінуватись і заламінувати його.

Досі вважаєте дорого?
Для порівняння візьмемо стандартні умови, які пропонують нам, агенції у Чехії

Підсумковий розрахунок:

Зарплата зварювальника за 3 місяці складає 3177 доларів.

Зарплата різноробочого за 3 місяці складає 2070 доларів.

Різниця складає 3177 – 2070 = 1107 доларів.

Тобто Ви відіб’єте вартість навчання і сертифікації за перші 3 місяці роботи, а далі працюєте лише на себе

Вони обрали свій шлях!

А тепер давайте на чистоту!

У кожного із нас є цілі і мрії заради яких ми і працюємо, сім’я, діти, власне житло, ремонт, відпочинок, заради них ми кожного дня встаємо із ліжка і йдемо на роботу.

Так склалось, що життя змушує багатьох виїжджати за кордон на заробітки, бо працюючи у нас, важко забезпечити собі втілення того, про що ми мріємо. Але виїжджаючи, ми потрапляємо у пастку заробітків! Так, Ви починаємо заробляти більше, безперечно. АЛЕ, цих грошей вистарчає лише для того, щоб прожити до періоду наступної поїздки за кордон, лише для забезпечення нормальних умов існування, про жодні серйозні покупки і мови йти не може. Але ж виїжджаючи, Ви розраховували на більше, правда? Ви їхали із ціллю відкласти гроші на щось значиме для Вас, а приїхавши, накопичені кошти швиденько кудись зникли.Тоді Ви починаєте шукати більш оплачувані вакансії, їхати кудись далі у Європу і як результат, попадаєте на тих, хто цього і чекає. Кидали. Вони дуже добре грають на ваших бажаннях, вони прекрасно знають як відправити Вас на нафтові вишки чи в Німеччину без знання мови і досвіду роботи на суднобудівельні компанії, або швиденько порішати імміграцію в Америку або Канаду і т.д. і т.п. І в ці моменти у Вас звичайно ж не виникає жодних сумнівів, адже ось воно, рішення усіх проблем. Якби ж то все в житті було так легко.Але правда життя така, що Без професії, багато не заробиш.

Професія, вміння і навички якими не володіє кожен другий, щось більше чим лише дві руки і дві ноги, які здатні збирати клубніку або перебирати детальки. Професія, це єдиний шлях, який дозволить Вам втілити у життя свої мрії і цілі. Так, безперечно, однією професією ситий не будеш, можна бути супер професіоналом своєї справи, при тому ледве зводити кінці з кінцями, для успіху потрібні ще інші якості. Але не маючи професії, всі ваші інші якості не грають жодної ролі в досягненні вашої мети.

Можна довго і багато писати, сперечатися, в кінці – кінців у кожного в житті свій шлях і лише Ви обираєте яким Вам іти!

Обрати шлях зварювальника!

Наші контакти

Залишились питання?

Залишайте заявку, телефонуйте чи приходьте до нас в офіс!