Копірайтинг – це професійна діяльність, написання рекламних і презентаційних  текстів. Людина, яка займається написанням текстів під замовлення, називається копірайтером. Даний вид діяльності можна віднести до найдревніших професій (не думайте про  непристойне), адже ще до нашої ери торговці використовували силу слова задля продажу зерна, овець, шкіри і т.д.

Стрімкий науково-технічний прогрес вніс свої  корективи у дану сферу. Після винайдення Йоганном Гутенбергом друкарського верстату (XV cт.) копірайтинг отримав новий виток розвитку – з’явилась перша друкована реклама. А потім були перші кольорові журнали, радіо, телебачення. З появою   інтернету мистецтво написання текстів вийшло на новий рівень.

То яке значення відіграє копірайтинг в інтернет-просторі?
Уявімо, ви  продаєте кухонне начиння. Ось ви створили сайт, зробити креативний яскравий дизайн. Сіли і виглядаєте клієнтів, які як манни небесної чекали ваших друшляків і наборів для фондю. А як потенційні клієнти про вас дізнаються? Лише уявіть собі кількість існуючих сайтів. А скільки з них мають ідентичну з вашим тематику? Ось чому робота копірайтера є важливою частиною вдалого проекту. Грамотно написаний унікальний контент – запорука високих позицій у пошукових системах.

Якоб Нільсен і Google дослідили, що користувач витрачає 8-30 секунд на ознайомлення сторінки і прийняття рішення, чи залишатись на ній. Тому контент має зацікавити, привернути і утримати увагу.

Текст – лакмусовий папірець, який допомагає потенційному клієнту визначити для себе цінність сайту.  Тому не нехтуйте інформаційним наповненням, заповнюйте свої сторінки якісним контентом, і приймайте численні замовлення наборів для фондю)

***
Друзі, якщо дана стаття була вам цікава та корисна, ставте лайки, поширюйте статтю в соц. мережах та підписуйтесь на оновлення!
P.S. В разі будь-яких питань, звертайтесь! Спробую максимально швидко відповісти!

Тут ви можете створити наповнення модуля.

Мене звати Анатолій Маліновський!

Кожне велике досягнення в житті починається з першого кроку.
Кожен робить його в різному віці, проте ніколи не пізно розпочати займатись улюбленою справою!
Зробіть цей крок сьогодні!

 

Запишіться на Безкоштовну Консультацію!

Ми дотримуємся конфіденційності. Ваші дані не будуть передані третім особам